Wybierz język: PL | EN

Produkcja

 

Korzystanie z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i systematyczna modernizacja parku maszynowego są warunkiem koniecznym, aby uzyskać i utrzymać wysoką jakość oraz wydajność produktów. Stosowana przez nas technologia jest porównywalna do technologii używanej przez producentów sprzętu drukującego.

 

Produkty marki Lambda są wytwarzane na maszynach nowej generacji, w ściśle określonym reżimie technologicznym. Dysponujemy urządzeniami do napełniania kartridży, do drukarek atramentowych, które pozwalają na kompleksowe monitorowanie cyklu napełniania. Uwzględniają one takie parametry jak: temperatura, czas, ciśnienie wewnątrz kartridża i ilość atramentu. Umożliwiają optymalizację procesu w zależności od ciśnienia atmosferycznego podczas produkcji. Utrzymywanie tych wszystkich parametrów w ściśle zaprogramowanych wielkościach, pozwala na uzyskanie wyrobu finalnego, który spełnia wszystkie oczekiwania klienta.

 

Proces produkcyjny przebiega zgodnie z wymogami Normy ISO 9001:2008. Oznacza to stosowanie systemu kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Ponadto, po zakończeniu cyklu produkcji wszystkie wyroby Lambda poddawane są dodatkowym, surowym testom wydajnościowym i jakościowym w naszym laboratorium, w oparciu o normę ISO/IEC 19752 oraz PN-ISO/IEC 10561.

 

Ciągle wzbogacamy wiedzę, jaką posiadamy o technologii produkcji. Analizujemy nowości przedstawiane na targach i w czasopismach branżowych. Korzystamy z doświadczeń światowych producentów urządzeń i komponentów do produkcji, z którymi ściśle współpracujemy. Nowości weryfikujemy w naszym laboratorium, gdzie przeprowadzamy testy pod kątem podniesienia jakości wydruku i wydajności materiałów. Najlepsze z nich są wdrażane do produkcji. Dzięki tym działaniom, od wielu lat jesteśmy w czołówce producentów kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych.